x GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum
ÜYE OLMAK İSTİYORUM
x Şifremi Unuttum

x
x Tavsiye Et

TESLİMAT ve İADE KOŞULLARI

Teslimat ve iade Koşulları

Teslimat ve iade şartları

www.spotabak.com internet sitesinden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve e-ticaret sitemiz üzerinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. 

Spotabak.com da yaptığınız alışverişler, fiziksel yapısına göre onay e-mail ini takip eden 1 - 3 iş günü içerisinde,anlaşmalı olduğumuz kargo firması ve ambar firmaları tarafından ulaştırılır, satın alınan ürün/hizmet yapısına göre teslim süresi değişebilir veya fiziksel teslimat gerektirmeye bilir. 

 

Hafta sonu Siparişleri

Cuma günü 10:00 den önce verilen siparişler, Cuma ve Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 17.00 den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. 

 

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.) 

 

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. 

 

Kargo ve Ambar Ücretleri

Tüm siparişlerinizde tarafımızdan aksi belirtlmedikçe müşteriye aittir. 

 

İade Koşulları

Satın aldığınız ürünü, kargodan ve ambardan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içindespotabak.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için kargo ve ambar bedeli tarafınızdan ödenecektir.

 

iade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

 

  • - İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • - Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • - Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • - Taşınabilir ve görüntülü elektronik cihazlar vb. için; ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.
  • - Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

 

Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi Ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte gelen iade formunu doldurarak ürünü tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

Aşağıda, genel iade şartlarına göre farklı özellikler içeren ürün tiplerinin iade koşullarını görebilirsiniz.

7 günlük süre içerisinde ürünün iade edilebilmesi için Genel İade Şartlarına ek olarak aşağıdaki şartlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

- Ürünün koruma barkodunun çıkarılmamış olması ve aktivasyon numarasının aktif olmaması gerekmektedir.

- Ürünün orijinal kutusu, ambalajı eksiksiz ve hasarsız olması şarttır Online Alışverişlerde

 

Önemli Güvenlik Unsurları:

İnternetten alışveriş yaparken bildiğiniz firmaları tercih edin. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin.

 

www.spotabak.com  da Haklarınız

www.spotabak.com bir Spotabak Elektrik olarak tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, www.spotabak.com daki alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

 

Tüm Ürünlerimiz %100 Müşteri Memnuniyet garantisi altındadır.