x GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum
ÜYE OLMAK İSTİYORUM
x Şifremi Unuttum

x
x Tavsiye Et

SPOTABAK HAKKINDA

Spotabak.com hakkında

Spotabak, ilk olarak 2011 yılında İstanbul Karaköy’de faaliyete geçmiş “özel alışveriş-private shopping" platformudur. Spotabak kurulduğu 2011 yılından itibaren 4 yılda Türkiye Elektrik Piyasasında haklı ve gururlanacağı bir yere sahip oldu. 2015 yılından itibaren ise yeni sitesi ve satış sistemiyle heyecanlı bir şekilde karşınıza çıkıp sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. 
 

"Private Shopping - Özel Alışveriş" Nedir?

Bir kapalı devre özel alışveriş sistemidir. Kablodan aydınlatma ürünlerine, ledli ürünlerde tüm elektrik malzemelerine kadar birçok kategoride yüzlere seçkin ürünü %70'e varan indirimlerle satışa sunar. Spotabak’ın sürekli yenilenen kampanyalarını görmek ve fırsatlardan yararlanmak için üye olmanızı bekliyoruz.

 

Biz Kimiz?

1993 yılından bu yana “Karaköy Elektrik Sektöründe” çeşitli firmaların çatısı altında tecrübesini olgunlaştırarak geliştiren Ali Atalay 2011 yılında spotabak.com’u kurarak çalışmalarına internet ortamında devam etmiştir.  4 yılda üç bine yakın üyesiyle Türkiye’nin dört bir yanına hizmet verir hale gelen spotabak.com siz değerli üyelerinden gelen talepler ve geçen dört yılın verdiği tecrübeyle 2015 Ağustos ayından itibaren şirketleşmiştir. Faaliyetine BORDO VIŞNE AYDINLATMA ELEKTRIK MALZEMELERI PAZARLAMA SAN. TIC. LTD. ŞTI. olarak devam etmektedir.