x GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum
ÜYE OLMAK İSTİYORUM
x Şifremi Unuttum

x
x Tavsiye Et

GİZLİLİK İLKESİ

Değerli spotabak Üyesi,

Kişisel bilgilerinizin korunması, gizliliğinizin sürdürülebilmesi ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, öncelikli olarak Garanti Bankası, Yapı Kredi ve Türkiye Finans ile birlikte çalışmaktayız. Bu bankaların World, Bonus ve Happy kartlarıyla birlikte diğer bankaların kartları ile de ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla birlikte iş sürecimizin problemsiz ilerlemesi için müşteri bilgilerinizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Siparişlerin en iyi ve en kısa sürede karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler spotabak'da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Spotabak müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

 

Ödeme Güvenliği

Ödemeleriniz sırasında maksimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "3D Secure" sistemleri kulanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) spotabak tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı oldğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

 

Bilgilerin Doğrulanması

Müşteriler spotabak'da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında spotabak'a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman satis@spotabak.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla,
Spotabak Ekibi