Üyelik Başvurusu

Spotabak'a üye olmak size yeni oluşacak kampanyalardan erkenden haberdar olma fırsatı tanıyacaktır.
Tek yapmanız gereken, sizden istenilen bilgileri girmek. En kısa sürede başvurunuz onaylanacaktır.

Saygılarımızla,
Spotabak Ekibi

(*) Bu alanların doldurulması zorunludur

Şifremi Unuttum

Yeni şifre linkinin size gönderilebilmesi için;

Lütfen Spotabak'a kayıt olduğunuz e-posta adresini aşağıdaki kutuya girerek "Gönder" butonuna basınız.

İletişim

Bize dilediğiniz her konuda mesaj gönderebilir, soru sorabilir, yorum yazabilirsiniz. Size en kısa zamanda cevap verebilmemiz için lütfen telefon numaranızı da ekleyiniz.

Müşteri Hizmetleri

Sorumlu: Ali Atalay
0542 307 77 68
Bütün alanların doldurulması zorunludur

Üyelik başvurusu için tıklayınız

Spotabak Hakkında

Elektrik sektörünün seçkin markalarını avantajlı fiyatlar ile yanlızca üyelerine sunan, kapalı devre özel alışveriş sistemidir. Spotabak, elektrik, elektronik ve hırdavat sektörüne ait ürünleri 'Elektro Shopping' konsepti ile üyeleri ile buluşturur... spotabak bir GEDİZ ENERJİ Elektrik markasıdır.

Elektro Shopping Nedir?

Sektöründeki seçkin markaların ürünlerini çeşitli indirimler ile değişen sürelerde (kapalı devre olarak) satışa sunulmasıdır. Üyeler toptan olarak satış aktivitelerinden faydalanabilmektedir.

Gediz Enerji Hakkında

Gediz Enerji’yi oluşturan kadro, 1993 yılından bu yana elektrik sektöründe tecrübe kazanarak günümüze kadar ulaşmış bir ekipten oluşmaktadır… İstanbul merkezli firmamız, sektördeki bu deneyimiyle sizlere kablo, şalt ve aydınlatma gruplarındaki kaliteli ve markalı ürünleri uygun fiyata sunmaktadır. Birikimlerini hizmet ettiği kitleye daha verimli ve kaliteli biçimde ulaştırmayı ilke edinerek, müşteri memnuiyetini kazanmayı amaçlamaktadır.